Wycieczka w Bory Tucholskie za jedyne 10 zł! Zobacz ofertęAkcja „W Konstelacjach po wakacjach” dwanaście, trwających jeden dzień wycieczek po województwie kujawsko-pomorskim. Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza mieszkańców Inowrocławia i okolic na wycieczkę w Bory Tucholskie. Koszty niewielkie, a zabawa gwarantowana.


- Inowrocław, jako jedna z gwiazd Konstelacji przyjmie gości z Tucholi 9 września, natomiast mieszkańcy Inowrocławia i najbliższych okolic wyruszą w Bory Tucholskie 16 września. Jest to wyjątkowa okazja do poznania swoich sąsiadów w Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc. W ramach wycieczki planowane jest zwiedzanie Tucholi, Muzeum Borów Tucholskich, Rezerwatu Cisów oraz wizyta w Górniczej Wiosce – mówi Adriana Herrmann, dyrektor biura Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Akcja dofinansowana jest przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, dzięki czemu koszt wycieczki to symboliczne 10 zł/osobę. Ponadto kupując bilet wspieramy tych, którzy ucierpieli w sierpniowej nawałnicy. Bilety można kupić na stronie: LINK, wybierając datę 16 września. W wyznaczonym terminie autokar zabierze uczestników z miejsca zbiórki – parking przy hali widowiskowo-sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu. 

Pełen harmonogram akcji dostępny jest tutaj: http://kujawsko-pomorskie.travel/pl/aktualnosci/w-konstelacjach-po-wakacjach-odwiedz-poznaj-pomoz Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Królowej Jadwigi 3 w Inowrocławiu lub pod numerem telefonu 52 355 53 71.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz